Индиана изравни на Атланта в плейофите

6740
Снимка: Getty Images / Guliver

Индиана изравни на Атланта в плейофите на Националната баскетболна асоциация. Пейсърс се наложиха със 101:85 и така победите вече са 1:1.

След равностойно първо полувреме Атланта имаше преднина от 4 точки на почивката – 52:48. След подновяването на играта домакините буквално смачкаха съперника си. Изключително здравата защита на Индиана позволи на Хоукс да отбележат скромните 13 т. срещу цели 31 в техния кош. В последната четвърт домакините продължиха да трупат преднина, която стигна 26 т. при 93:67. До края на мача Атланта не успя да направи нищо повече от това да намали с 10 т. пасива.

Пол Джордж бе най-полезен за успеха със своя дабъл-дабъл – 27 т. и 10 борби. Луис Скола добави 20 т.